مهره و توضیحات آن

مهره چیست؟

مهره دارای طیف گسترده ای از مدل ها و انواع مختلف است که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. از این وسیله کاربردی جهت ایمن سازی قطعات استفاده شده و گاهی برای استفاده از آنها نیازی به استفاده از ابزار نیست.

انواع را در پیچ و مهره آرتا تهیه کنید.

در واقع پیچ و مهره مکمل یک دیگر هستند و مهره به نوعی تکمیل کننده و محکم کننده پیچ محسوب می شود. آن ها بسته به مدلی که دارند، می توانند چرخشی یا فشاری باشند.

در انتخاب آن بایستی به جنس پیچ و شکل سر این مهره توجه داشته باشید و جنس را بر اساس کاربردی که دارد انتخاب کنید. در غیر این صورت ممکن است مهره انتخاب شده مناسب هدف و کاربرد مورد نظر شما نباشد.

انواع آن شامل کوپلینگ، واشردار، شش گوش، شیاردار، چهار گوش، چرخ، شش گوش بزرگ، شش گوش باریک، ماشین، بالدار، سربسته، سربسته بلند، شیاردار کستل، قفل شونده نایلونی باریک، قفل شونده با اجزای نایلونی، با رینگ فلزی، مهره کی، چشمی، تی و شیار تی می باشد.

جنس آن بر اساس کاربردی که دارد می تواند از آلومینیوم، فولاد، فولاد ضد زنگ، تیتانیوم، آلیاژ مس، برنج یا استیل ساخته شده باشد و این ها در صنایع مختلفی از کشتی سازی تا پالایشگاه ها، نیروگاه ها، ساختمان سازی و غیره به شکل گسترده کاربرد دارند.

از آن جایی که کیفیت و دوام تاثیر بسزایی در دوام وسایل دارند، باید مهره های استاندارد و با دوام خریداری کنید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای خرید پیچ و مهره باکیفیت و استاندارد به سراغ فروشندگان و شرکت های معتبر در این زمینه بروید تا از کیفیت کالای خریداری شده اطمینان داشته باشید.