رول بولت و توضیحات

رول بولت چیست؟

رول بولت نوعی کالا است که از آن برای متصل کردن مصالح مختلف از جمله بتن، آجر، سنگ و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

انواع آن را می توانید از پیچ و مهره آرتا تهیه کنید.

رول بولت که با عنوان انکر مکانیکی هم شناخته می شود، در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیار بالایی دارد و می تواند سطح امنیت و استحکام سازه ها را تا حد زیادی بالا ببرد.

شامل تعدادی اجزای خاص است که از آنها می توان به واشر، مهره، استوانه و پیچ سر مخلوطی اشاره کرد.

همانطور که گفتیم، کاربرد اصلی این محصول فولادی در اتصال قطعات به یکدیگر است و شما می توانید از آنها در متصل کردن سازه های بتنی به یکدیگر استفاده کنید؛ به همین دلیل استفاده از رول بولت در صنعت ساختمان سازی بسیار چشمگیر است.

رول بولت در انواع، سایزها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود که شما می توانید بنا بر هدف و نیازی که دارید، مدل مورد نظر خود را سفارش دهید.

با استفاده از آن می تواند یک وسیله فلزی را به دیگر بخش های یک ساختمان مثل دیوار، سقف، زمین و سایر بخش ها به طور محکم متصل کرد.

از مزایای آن می توان به دوام و استحکام بسیار بالای آن اشاره کرد. از آن جایی که رول بولت از جنس فولاد ساخته شده، در برابر کشش و خمیدگی مقاومت کرده و می تواند بدون لغزش، سازه را سالها روی سطح مورد نظر نگهدارد.

یکی دیگر از مزایای منحصربه فرد رول بولت این است که نصب آن نیازی به تخصص ندارد و می توان در مدت زمان کوتاهی آن را نصب کرد.

این سازه فولادی مستحکم به خوبی در برابر خوردگی با مواد شیمیایی مقاومت کرده و با توجه به روکش با دوام خود، هیچوقت دچار خوردگی یا زنگ زدگی به وسیله مواد شیمیایی نخواهد شد.

از دیگر مزایای این وسیله فولادی می توان به امن بودن آن اشاره کرد. در واقع به سطحی که در آن فرو رفته آسیب وارد نمی کند و موجب ترک خوردن یا سوراخ شدن آن نمی شود.

کاربرد گسترده ای در ساختمان سازی، صنایع سنگین، صنایع حمل و نقل، صنایع نفت و گاز و تاسیسات برقی دارد. از آن جایی که نقش رول بولت در استحکام یک سازه حیاتی است، بایستی رولت بولت استاندارد و مستحکم را از شرکت های معتبر تهیه کنید.